HISTORIE BLOGU A-S

31. května 2015 v 10:44 | Posted by: Lexi | © amanda-seyfried
Začátky: Stránka Amanda-Seyfried byla obnovená 23.2. 2015 českou anynkou americké talentované herečky a zpěvačky Amandy Michelle Seyfried. V průběhu několika dní se na blogu začali objevovat první rozcestníky, začali se zakládat rubriky a tvořit první články. Blogu se založila emailová stránka, kde mohli návštěvníci kontaktovat adminku a taklé účet na Toplist.cz, aby každý viděl, kolik lidí denně navštíví tuto stránku.

Vlastníci: Blog byl založen již v roce 2011 jistým uživatelem. Stránka ale zůstala dlouhou dobu neaktivní a tak druhá adminka v roce 2013 požádala bog.cz o uvolnění. O téměř dva roky později (respektive 23.2.2015) jsem já, lexi, nynější majitelka stránky požádala blog.cz o uvolnění adresy. Od té doby mám blog ve svém vlastnictví. Bohužel jsem byla poté asi měsíc neaktivní, jelikož jsem odjela do Ameriky a neměla jsem čas. Rozhodla jsem se stránku zrušit, abyc mohla začít úplně odznova. A tak se tedy stalo. Na blogu jsem sama a neuvažovala jsem o spoluadminech.

Jazyky: Na blogu se už od začátku píše v češtině. Články jsou od tohoto jazyka překládané a ke všem informacím je psaný český popis. Na blogu ale také naleznete anglické názvy, co se týká především nadpisů, některých odkazů v menu, rozcestníků apod.

Proč Amanda: Amandu Seyfried jsem si jako herečku oblíbila již ve filmu 'Mean Girls' (Protivný, sprostý holky), kde mě po boku Lindsay Lohan jako hloupá blondýnka Karen několikrát rozesmála. Poté jsem s ní, v hlavních rolích viděla film jako např.: Letter to Juliet, Dear John, Alpha Dog, Lovelace, či Mamma Mia, kde ukázala nejen svůj herecký, ale také pěvecký výkon.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama
Do not Copy © amanda-seyfried