MAMMA MIA!

31. května 2015 v 18:22 | Posted by: Lexi | © amanda-seyfried

PHOTOGALLERY | TRAILER | CSFD

Muzikál / Romantický / Komedie
USA / Velká Británie / Německo, 2008, 109 min.

Režie: Phyllida Lloyd
Scénář: Catherine Jahnson
Hudba: Benny Andersson
Hrají: Meryl Streep, Colin Firth, Amanda Seyfried, Pierce Brosnan, Julie Walters, Stellan Skarsgard, Christine Baranski, Dominic Cooper, Benny Anderson a další..

O FILMU: Idylický řecký ostrov, holka na vdávání, jedna potrhlá matka, tři potencionální otcové a nesmrtelná ABBA, Jak se to rýmuje? Náramně. Divadelní muzikálovou show Mamma Mia! obsahující všechny zmíněné ingredience vidělo v osmi různých jazykových verzích přes 30 miliónů lidí.
Mladičká Sophie (Amanda Seyfried) žije s mírně šílenou matkou Donnou (Meryl Streep) a řeckém ostrůvku Kalokairi, kde vedou lehce uvadající rodinný hotýlek. Ani s jednou není k vydržení, protože Sophie se bude záhy vdávat. Zatímco Donna si v téhle souvislosti dělá ryze praktické starosti, Sophie řeší jediný problém - kdy ji odvede k oltáři. Nalezený matčin deník totiž odhalil, že se Donna v době kriticky blízké Sophiinu početí spustila hned se třemi chlapci. Podnikavá dívka, která zdědila matčinu excentričnost, nelení a všechny tři na svatbu pozve. A oni (rozevlátý obchodník Sam, upjatý bankéř Harry, svérázný dobrodruh Bill) přijedou. Do obřadu zbývá čtyřiadvacet hodin. Během nich bude nevěsta muset najít toho pravého. A protože Donna neměla o příjezdu tří připomínek hříchů mládí ani ponětí, bude na Kalokairi veselo i bez svatby.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama
Do not Copy © amanda-seyfried